close
دانلود آهنگ جدید
نمره ردی کارشناسی
کانال تلگرام هایپرتمپ

نمره ردی کارشناسی

598

معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور بخشنامه حذف نمره ردی از معدل دانشجویان را ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 چندی پیش وزارت علوم آیین نامه جدید آموزشی کاردانی و کارشناسی را به دانشگاه ها ابلاغ کرد که مهمترین موضوع و بحث ان حذف نمره ردی از معدل کل دانشجویان بود.

اما این موضوع در پیام نور نیاز به مصوبه شورای آموزشی پیام نور را داشت که در روز گذشته این شورا تشکیل جلسه داد و رای به حذف نمره ردی از معدل کل دانشجویان پیام نور در مقطع کارشناسی داد واین بخش نامه شامل همه دانشجویان ورودی 93-94 و شاغل به تحصیل می شود.

یکشنبه 06 ارديبهشت 1394 اخبار پیام نور
ادامه مطلب
549

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی از موافقت خود در مورد اجرایی شدن تمام قوانین آیین نامه آموزشی وزارت علوم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ (PNU98.IR) دکتر غلامرضا بخشی خانیکی , عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور در گفتگوی اختصاصی با سایت پیام نور ۹۸ درباره حذف نمرات ردی از معدل کل دانشجویان کارشناسی گفت :بنده موافق حذف نمرات مردودی از معدل کل دانشجویان دانشگاه پیام نور می باشم.

 

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی در پاسخ به این سوال که چرا تا به حال بخشی از آیین نامه ها و بخشنامه های وزارت علوم در دانشگاه پیام نور اجرایی نشده است  گفت : مشکل اجرایی نشدن بخشنامه ها و آیین نامه های وزارتی از سال های قبل در دانشگاه پیام نور وجود داشته و با اینکه بنده و برخی  از اعضای شورای آموزشی وبه مدیران دانشگاه پیام نور اعلام کردایم که نباید در اسکلت و اصل بخشنامه ها تغییری ایجاد شود و تمام آیین نامه لازم الاجرا است ولی با این حال برخی از بندها و قوانین ممکن است بر اساس تصمیم شورای آموزشی تغییراتی جزئی داشته باشد.

یکشنبه 16 فروردين 1394 اخبار پیام نور
ادامه مطلب
416

مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم از آخرین مصوبات شورای عالی برنامه ریزی در وزارت علوم خبر داد و گفت: یکی از مصوبات مربوط به درج نمره مردودی درکارنامه بود ...

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام  نور 98 (PNU98.IR) عبدالرحیم نوه ابراهیم مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم با اشاره به تغییر برخی آیین نامه های آموزشی گفت: یکی از مهمترین مواردی که دانشجویان منتظر تصمیم گیری نهایی درباره آن بودند، درج نمرات مردودی در کارنامه است که در میانگین کل حساب می شده.

دوشنبه 18 اسفند 1393 اخبار پیام نور
ادامه مطلب

آخرین مطالب اضافه شده

Recently added posts

مطالب محبوب سایت

Most popular

مطالب پیشنهادی

Recommended